Цього року 20 травня Україна відзначає 15-річчя Дня вишиванки. До світкування долучилися керівництво і працівники Запорізької облдержадміністрації. У цей день багато хто з запоріжців прийшов на роботу чи навчання в традиційному українському одязі. Не став виключенням і трудовий колектив облдержадміністрації. До вранішнього святкового флешмобу біля стін адміністративної будівлі долучилися голова ОДА Олександр Старух зі своїми заступниками, керівниця апарату Зінаїда Бойко, керівники структурних підрозділів. Традиція прикрашати одяг вишивкою в українців з'явилася кілька століть тому. І вона одразу стала національною гордістю. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно. За ініціативою Олександра Старуха з нагоди свята цього року проводиться онлайн конкурс, в якому зможе взяти участь кожен. Для цього необхідно розмістити у соцмережах пост з фото у вишиванці, відмітити сторінку голови облдержадміністрації Олександра Старуха у Facebook - https://www.facebook.com/102642931764678/posts/175660027796301/?extid=0&d=n Або Instagram https://www.instagram.com/p/CPD4_70JUYF/?utm_medium=copy_link та поставити хештег #zoda_вишиванка. Переможців очікують квитки до Запорізького кінного театру. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю