Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов на селекторній нараді з представниками регіонів. До онлайн-заходу приєднався голова Запорізької ОДА Олександр Старух, його заступники та керівники структурних підрозділів.
Під час наради Олексій Чернишов наголосив, що пріоритет держави залишається незмінним - найскоріше завершення будівництва приймальних відділень лікарень в рамках реалізації Програми Президента. Загалом по країні здано 95 % об'єктів. Тому варто не збавляти темпи.
Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух повідомив, що оновлення приймальних відділень вже завершили в опорних лікарнях Мелітополя, Бердянська, Полог та Василівки. Однак із затримкою триває будівництво у 5-й та 9-й міських лікарнях Запоріжжя та у Токмаку.
Окремо Міністр розвитку громад та територій України зупинився на реалізації програми Президента України "Велике будівництво-2021” в частині завершення перехідних обєктів з минулого року. Олексій Чернишов зазначив, що регіонам необхідно прискорити проведення тендерів та розпочинати роботи, де цього ще не зроблено. Запорізька область в цьому плані також стала прикладом для інших - йде із випередженням графіку, а на деяких об'єктах будівельні роботи завершено достроково.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю