Про це на традиційній пресконференції говорив керівник облдержадміністрації Олександр Старух. Цього року в області реконструюють приймальні відділення у 9 лікарнях, що приймають хворих на коронавірус. Модернізацію вже завершили в опорних лікарнях Мелітополя, Бердянська, Полог та Василівки. Пацієнтів зустрічають на європейському рівні. Якщо раніше на обстеження витрачали години, то відтепер вся діагностика займатиме не більше 20-30 хвилин, після чого одразу призначають потрібне лікування. Нова філософія приймальних відділень дозволяє зберігати здоров’я та рятувати життя людей. Із деякою затримкою триває будівництво у 5-й та 9-й міських лікарнях Запоріжжя та у Токмаці. Вже до кінця місяця буде повністю готове приймальне відділення обласної клінічної лікарні. Залишиться тільки встановити та запустити нове діагностичне і маніпуляційне обладнання. Переконаний, що приймальне відділення нашої обласної лікарні стане одним з найкращих в Україні. Ми вже бачимо вражаючі результати і маємо не збавляти темп та якнайшвидше завершити оновлення всіх об’єктів, - підсумував Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю