В облдержадміністрації розпочалося навчання представників громад та підприємств області щодо механізмів отримання державної допомоги суб’єктами господарювання відповідно до прийнятих законодавчих змін. До заходу приєдналася керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. Хочу подякувати нашим гостям за те, що сьогодні вони працюють разом з нами. Своє бажання пройти навчання висловили більше сотні учасників – керівники органів місцевого самоврядування, представники районних державних адміністрацій та керівники підприємств Запорізького краю. Аудиторія дуже широка і я впевнена, що семінар буде корисним для кожного з них. І ми також обов’язково пропрацюємо питання отримання сертифікатів учасниками навчання як підтвердження отриманих знань, - зазначила Зінаїда Бойко До проведення навчання з основ і механізмів надання державно допомоги долучилися заступник директора Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги Антимонопольного комітету України Антон Балаба та керівник групи проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету у впровадженні правил державної допомоги» (SESAR) Штефан Сабау, експерти Антимонопольного комітету України і Європейського Союзу. Тема державної допомоги є дуже складною, потребує тривалого вивчення та багаточасової практики. Особливо важливо зрозуміти базові поняття. В Україні цей напрям є новим, але, незважаючи на це, у наших колег з Антимонопольного комітету вже достатньо знань та практичних напрацювань, - прокоментував Штефан Сабау. В рамках семінару «Фундаментальні засади державної допомоги» учасники розглянуть низку теоретичних питань щодо правил надання державної допомоги бізнесу (коли і за яких умов вона надається, як контролювати цей процес) та потренуються на практичних прикладах. Експерти розберуть кожну спірну ситуацію окремо та нададуть свої роз’яснення. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю