Заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова зустрілася з представниками федерації волейболу та баскетболу Запорізької області. Тренери та спортсмени обговорили нагальні питання та подальший розвиток ігрових видів спорту в регіоні.
Сьогодні тривають активні тренування. Баскетбольний клуб «Запоріжжя» та волейбольна команда «Орбіта» поборються за медалі у Суперлізі. Є і здобутки. Так, нещодавно БК «Запоріжжя» переміг Тернопіль у другому матчі серії 1/4 фіналу. Але, готуючись до нових перемог, спортсмени потребують підтримки та фінансової допомоги.
Злата Некрасова запевнила тренерський склад, що обласна влада буде всіляко підтримувати і розвивати ігрові види спорту.
-
У нас в Запоріжжі є арена «Юність», де проводяться змагання різних рівнів, а запорізькі спортсмени радують глядачів своїми перемогами. У нас є спортивні традиції, які створювались роками. Є чудові талановиті спортсмени та команди, які показують гідні результати. Буде зроблено все можливе, щоб не лише зберегти команди, а й надавати поштовх та можливості для розвитку, щоб вболівальники й надалі мали змогу радіти досягненням спортсменів, - відзначила, підбиваючи підсумки зустрічі, заступниця голови ОДА.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю