Про це повідомила заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається 21 травня та триватиме до 15 червня. Для проходження тестування зареєструвалося 390 тисяч осіб з усієї України. Сумарно вони складатимуть майже 1,5 млн іспитів. Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні обрано 1904 заклади освіти, на базі яких створено 6704 пункти тестування. До роботи задіють 97 тисяч педагогів. Враховуючи досвід проведення ЗНО в карантинних умовах попереднього року, влада наперед потурбувалась про створення безпечних умов для учасників освітнього процесу. На закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих матеріалів областям виділено 20 млн гривень. Запорізька область на ці цілі отримала державну субвенцію в розмірі 823 тисячі гривень. На сьогодні всі засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі матеріали закуплені. Триває процес їх доставки до навчальних закладів. Нагадаємо, що в нашому регіоні створено 8 округів із центрами у містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Токмак, Оріхів, Пологи та Василівка, у яких розміщено 77 пунктів проходження ЗНО.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю