Привітати шановану журналістку від імені очільника області Олександра Старуха завітала керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.
-
Шановна Майє Костянтинівно, дякуємо за Ваш неоціненний вклад у виховання багатьох талановитих журналістів області. Свою любов до професії Ви передали не одній генерації медійників. Ваша жага до активного життя слугує прикладом підростаючому поколінню. Тому сьогодні побажаємо Вам здоров’я, довгих років життя, цікавих ідей та сил втілювати їх у життя! – привітала жінку Зінаїда Бойко.
Майя Мурзіна народилася 13 травня 1931 року у м. Гайсин Вінницької області. Трудову діяльність розпочала у лютому 1947 року бібліотекарем у військовій частині, що базувалася у м. Мелітополь. У 1988 році була обрана на посаду відповідального секретаря правління обласної організації Національної спілки журналістів України, на якій перебувала не одне десятиліття. В її активі – висвітлення важливих подій з життя області, розповіді про трудові колективи та дивовижних людей нашого краю. Нині Майя Мурзіна опікується справами ветеранів-журналістів, ділиться багатим журналістським і життєвим досвідом, допомагає організовувати творчі конкурси для обдарованої молоді.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю