Представники облдержадміністрацій долучилися до роботи Урядового комітету з питань цифрової трансформації, розвитку громад і територій, освіти, науки та інновацій, охорони здоров'я, захисту довкілля, економічної, фінансової, правової політики та правоохоронної діяльності. У сьогоднішньому онлайн-засіданні взяли участь перший заступник голови ОДА Володимир Шустов, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Оксана Матвіїшина. Учасники засідання обговорили низку важливих питань щодо розвитку регіонів, вдосконалення сфери освіти і науки, реалізації економічної та фінансової державної політики. Окремо в ході засідання Урядового комітету підіймалися питання реалізації у 2021-2023 роках Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки. Документ допоможе більш успішно реалізовувати на територіях державну політику у різних сферах, ефективно та раціонально використовувати ресурси територіальних громад в інтересах людей – нинішнього і майбутніх поколінь українців. Запорізька область одна з небагатьох областей надала свої обгрунтовані пропозиції, більшість з яких було враховано. Це має сприяти більш ефективному впровадженню дієвої регіональної політики. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю