Сьогодні в Україні відзначають 35-ті роковини аварії на ЧАЕС. В урочистій церемонії покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Чорнобиля взяв участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. До заходу також приєдналися керівники області та міста, представники депутатського корпусу, громадських організацій, учасники-ліквідатори аварії, небайдужі запоріжці. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, зупиняючи ядерну катастрофу. Шановні учасники ліквідації, низький уклін Вам і шана всім, хто брав участь у подоланні цього лиха. Ви ціною власного життя та здоров’я подарували майбутнє всьому людству, - наголосив Олександр Старух. Під час меморіального заходу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих запоріжців, які віддали життя в ім'я порятунку України від техногенної аварії. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю