З початку дії на території Запорізької області «червоної зони» проводяться регулярні перевірки дотримання протиепідемічних вимог у магазинах, закладах громадського харчування, транспорті, тощо.
Співробітниками Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Управління патрульної поліції в Запорізькій області, Державної служби України з безпеки на транспорті, Запорізького міського управління головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області було здійснено моніторинг стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування.
Під час моніторингу особлива увага приділялась дотриманню протиепідемічних вимог при наданні послуг з перевезення пасажирів. Було перевірено автобусні станції №№ 1, 2, 3 міста Запоріжжя та автобуси, якими здійснюється перевезення пасажирів.
Фахівцями під час перевірки було встановлено неякісну дезінфекційну обробку приміщень на автобусній станції № 3 м. Запоріжжя.
За результатами на відповідальну особу був складений протокол про адміністративне порушення за ст. 188-11 КУпАП.
Під час перевірки було оглянуто три транспортні засоби, якими здійснюється перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування. У результаті були виявлені порушення розкладу руху та відсутність необхідної візуальної інформації в салоні автобуса, про що складено відповідні матеріали.
Перевірки громадського транспорту тривають.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю