Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Кирилівці розпочалось «Олімпійське літо»

23 червня 2020 - 16:59

В цьому році «Олімпійське літо» стартувало юнацьким турніром з футболу у Кирилівці. «Олімпійське літо» – це програма спортивно-оздоровчих заходів.

Цей захід було проведено за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.

На спортивному майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець» змагалися юнаки 2007-2008 років народження. Боротися за перемогу прибули команди з Енергодара, Вільнянська, Пологів, Якимівського, Приазовського, Михайлівського, Чернігівського та Веселівського районів.

Учасники змагань були розподілені на дві групи, а переможець та призери визначалися у фінальних двобоях. Після дводенної боротьби визначилися команди, які продовжили боротьбу за нагороди.

Бронзові медалі отримали вихованці Пологівської ДЮСШ, які перемогли з рахунком 4-1 гравців команди Плодородненської сільської ОТГ Михайлівського району. В головному фіналі зустрілися дебютанти турніру – команда «Руслан» з Веселівського району та неодноразові призери обласних змагань – команда «Надія» Чернігівської ДЮСШ. Напружена боротьба принесла перемогу (6-1) команді «Руслан», яка і посіла І місце. Срібні нагороди у юнаків з Чернігівського району.

Тренери команд переможців та призерів були нагороджені пам’ятними подарунками. Призи отримали і кращі гравці турніру.