Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко сьогодні з робочою поїздкою перебуває в Мелітопольському, Приазовському, Чернігівському та Пологівському районах.
На Мелітопольщині керівник області ознайомився з ходом посівної кампанії в районі загалом та зокрема побував на польовому стані сільськогосподарського товариства «Енергія – 2000».
У Приазовському районі Олександр Пеклушенко побував у Олександрівській сільській раді, де провів особистий прийом громадян. До нього звернулася молода мати Юлія Соловей, у її трирічної дитини вроджений порок серця, тому необхідна операція в обласній лікарні. Голова облдержадміністрації доручив своєму заступнику Андрію Запорожченку вирішити питання влаштування дитини в лікарню і тримати на контролі аж до завершення всіх необхідних процедур.
Багатодітна мати Людмила Синченко попросила проконсультувати щодо можливості виділення землі площею до 2 га для ведення підсобного господарства. А принагідно під час спілкування з очільником регіону повідомила, що сімя’ не має холодильника, тому продукти швидко псуються. Олександр Пеклушенко доручив голові сільради вирішити питання виділення землі, а забезпечення холодильником узяв на себе, пообіцявши, що така необхідна побутова техніка, особливо для багатодітної родини, буде вже завтра.
Скористався нагодою і Олександрівський сільський голова, який повідомив про проблему водопостачання, пов’язану з поганим станом водогону. На його реконструкцію потрібно 3,5 млн. грн. Олександр Пеклушенко запевнив, що це питання буде розглянуто і кошти будуть передбачені в бюджеті на наступний рік.
Управління у справах преси та інформації