Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

17 квітня 2025 - 09:30

Міжкультурний діалог та майбутні молодіжні обміни. Голова Запорізької ОДА Іван Федоров провів онлайн-зустріч з мером австралійського міста Гладстон Меттом Бернеттом.

Зустріч відбулася напередодні Великодня – особливо важливого свята як для українців, так і для австралійців.

– Для українців Великдень – це не просто свято, це символ духовної стійкості. Ми цінуємо, що навіть у ці дні наші міжнародні партнери пам’ятають про нас і залишаються поруч, – зазначив Іван Федоров.

Ключовим результатом зустрічі стала домовленість про запуск культурного й освітнього молодіжного обміну між регіонами. Сторони погодилися налагодити співпрацю між молодіжними радами австралійського міста та Запорізького регіону.

– Ми вже маємо працюючі молодіжні ради, які реалізують потужні ініціативи – від волонтерських проєктів до молодіжних кампаній. Об’єднання таких команд з двох континентів – це нові можливості для міжкультурного розвитку, діалогу та підтримки, – наголосив мер австралійського міста Гладстон Метт Бернет.

Голова Запорізької ОДА окреслив поточну ситуацію в регіоні – щоденні обстріли, значні руйнування цивільної інфраструктури, потреба у відбудові та підтримці внутрішньо переміщених осіб. Він підкреслив, що попри всі виклики українці не втрачають віри та активно працюють над відновленням.

– Ми вдячні за те, що Гладстон став другою домівкою для багатьох українців. І ми віримо, що після перемоги наші люди зможуть повернутися додому – у відновлену Запорізьку область, у мирну Україну, – підсумував Іван Федоров.

Читайте також

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?