Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформація для ВПО

Довідка ВПО та грошова допомога – все це за кілька кліків у Дії

13 листопада 2024 - 12:00

Держава продовжує надавати щомісячну допомогу людям, які полишили свої домівки через війну. Оформити цю допомогу можна в додатку «Дія». Про це повідомляє Кабінет міністрів України.

У Дії можна оформити довідку внутрішньо-переміщеної особи для всіх членів сім’ї. Вона буде відображатися в додатку.

Також у Дії можна подати заявку на щомісячну грошову допомогу від держави. Для цього слід оформити картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Виплати надходитимуть на одну картку для всіх членів сімʼї. 

Якщо внутрішньо переміщена особа потребує медичної чи гуманітарної допомоги, то це можна вказати одразу в додатку «Дія».  

Люди, які виїхали за кордон чи перебувають на тимчасово окупованій території, не зможуть оформити допомогу, бо не є внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше – в інфографіці.

Читайте також

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Перший навчальний день вже в 3 «підземній» школі – фоторепортаж

Запорізький регіон – лідер безпечної освіти: розпочалося навчання у третій «підземній» школі

Культура попри війну: Український культурний фонд вперше провів інформаційний день в Запоріжжі

Фінансова підтримка для поранених внаслідок ворожих обстрілів: як отримати допомогу в Запорізькій області

Допомога ВПО, підтримка освіти та медицини: до Запоріжжя приїхав гуманітарний координатор ООН в Україні Матіас Шмале

Після 1 вересня Уряд продовжить виплати на проживання для ВПО, які потребують підтримки

Експериментальна програма допомоги для ВПО та осіб з інвалідністю: новий підхід до соціальних послуг

Програма бізнес-навчання REDpreneurUA для ВПО, ветеранів та осіб з інвалідністю: стартував прийом заявок

Підвищення обізнаності ВПО: стартує серія правопросвітницьких онлайн-заходів

Яка медична допомога надається внутрішньо переміщеним особам при інфаркті в Україні