Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

12 квітня 2024 - 19:00

На необхідності облаштування укриттів у школах регіону наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад за участі Президента України Володимира Зеленського.

Очільник області повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення 30% працездатного населення регіону виїхало. Одна з причин – відсутність безпечного офлайн-навчання у школах.

– 60 тисяч учнів Запорізької області змушені здобувати переважно онлайн-освіту. Тому один із батьків має залишатися вдома. До того ж онлайн-навчання переривається на час повітряних тривог, а в Запоріжжі це майже 6 годин на добу. Саме тому ми поставили завдання – відновити офлайн навчання на території Запорізького регіону, – зазначив Іван Федоров. 

Посадовець повідомив, що з 1 квітня цього року частина закладів освіти Запоріжжя перейшла на змішане навчання – на сьогодні 10 тисяч учнів навчаються офлайн у 51 школі регіону. 

– Я окремо хочу відзначити Павлівську громаду Запорізької області, де з трьох шкіл змогли відновити офлайн навчання у двох. І сьогодні навіть є досвід, коли більш ніж 30 учнів з Дніпропетровської області та Запоріжжя їздять до цієї сільської школи, щоб діти отримували знанння  офлайн, – зауважив Іван Федоров.

Проте для забезпечення усіх дітей регіону можливістю повноцінного навчання в школах не обійтися без підтримки держави та міжнародних партнерів. 

– До 1 вересня ми плануємо відновити офлайн навчання і дати змогу ходити до школи ще 50 тисячам учнів на території Запорізького регіону. Для цього нам потрібно відремонтувати наявні укриття в ста двадцяти освітніх закладах та побудувати підземні школи. Ми розуміємо, що без держави, громад та міжнародних партнерів ми точно не впораємося , тож просимо про допомогу. Спільно точно дамо можливість дітям Запоріжжя та області здобувати якісну офлайн освіту, – підсумував голова ЗОДА.

Читайте також

Грантова підтримка та компенсаційні програми для роботодавців: як Запорізький центр зайнятості сприяє розвитку бізнесу

День боротьби з цукровим діабетом 1 типу: підвищити обізнаність та підтримати людей із захворюванням

Обласна служба зайнятості допомогла працевлаштуватися понад 2000 запоріжців

Підприємці Запоріжжя та області!

Інформація про реалізацію експериментального проєкту з організації надання внутрішньо переміщеним особам похилого віку, особам з інвалідністю соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом «гроші ходять за людиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2024 р. № 888

Держава компенсує роботодавцям витрати на працевлаштування молоді

«Ми боролися саме за те, щоб тут тривало життя», – ветеран Микола Хорішко про свій бойовий шлях

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» створив можливості для молодіжних обмінів

«Не для продажу»: Україна відкрила власний павільйон на Всесвітній виставці EXPO 2025 у Японії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2025

63-річний чоловік загинув внаслідок ворожої атаки на Запорізький район

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1146-го дня війни