Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» створив можливості для молодіжних обмінів

15 квітня 2025 - 11:30

Молодь Широківської громади побували в селищі Гоща, що на Рівненщині. Юні спортсмени взяли участь у змаганнях, катались на байдарках та розписували писанки. А команда Молодіжного парламенту Чернівців відвідала Запоріжжя. Ці молодіжні обміни стали можливими завдяки участі громад Запорізької області в національному проєкті «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». 

Юні спортсмени Широківської громади взяли участь у змаганнях «Єдність у русі: спорт, спілкування, натхнення»

Партнером Широківської громади по проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» стала Гощанська громада, що на Рівненщині. Партнери запланували багато спільних проєктів для молоді, зокрема й спортивні змагання «Єдність у русі: спорт, спілкування, натхнення». Тож юні спортсмени з Широківської громади вирушили до Гощі. 

– Наші гості мешкали в пластовій оселі «Волошки», де разом із пластунами Річицької гімназії брали участь у тренінгах, спортивних змаганнях, майстер-класах та командних активностях. Одним із найяскравіших моментів стало катання на байдарках мальовничою Горинню, – розповів голова Гощанської громади Микола Панчук.

Запам’ятається дітям і спортивний турнір, в якому взяли участь 9 команд – три із Широківської громади та 6 місцевих. Усі учасники продемонстрували командний дух, жагу до перемоги та отримали подарунки, грамоти й відзнаки. Після змагань юні спортсмени підписали прапор України для військових. 

Під час поїздки до Гощі діти з Широківської громади розписували писанки у молодіжному просторі «Клубок». Із собою до Запоріжжя взяли не тільки  виготовлені власноруч сувеніри, а й нові враження та натхнення.

– Дякуємо Гощанській громаді та проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» за те, що наша спортивна молодь провела весняні канікули весело та з користю, пізнаючи інші куточки нашої країни! – зазначив голова Широківської громади Денис Коротенко.

Запоріжжя – Чернівці: обмін досвідом молодіжної роботи

В Запоріжжі побувала команда Молодіжного парламенту Чернівців. Гості відвідали Міський молодіжний центр, а також взяли участь у круглому столі «Молодіжний діалог: співпраця та розвиток між Чернівцями та Запоріжжям». 

– Продовжуємо обмін досвідом і створення спільних проєктів з партнерами по національному проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Молодіжна політика – один із векторів нашої співпраці. Тож поспілкувались як про діяльність Молодіжного парламенту міста-партнера, так і нашої Молодіжної ради, – повідомила секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко.

 Національний проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» спрямований на підтримку прифронтових громад, посилення згуртованості та стійкості українців. Участь у ньому беруть 25 громад Запорізької області. 

Більше новин про проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» – за посиланнями: 

https://www.facebook.com/profile.php?id=61571516744101&is_tour_completed

https://www.instagram.com/zghurtovani_plichoplich?igsh=ZnprcnlycHNmNndp&utm_source=qr

https://www.tiktok.com/@zhurtovani_plichoplich

https://www.youtube.com/@Пліч-о-Пліч_Згуртовані_громади

Читайте також

Грантова підтримка та компенсаційні програми для роботодавців: як Запорізький центр зайнятості сприяє розвитку бізнесу

День боротьби з цукровим діабетом 1 типу: підвищити обізнаність та підтримати людей із захворюванням

Обласна служба зайнятості допомогла працевлаштуватися понад 2000 запоріжців

Підприємці Запоріжжя та області!

Інформація про реалізацію експериментального проєкту з організації надання внутрішньо переміщеним особам похилого віку, особам з інвалідністю соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом «гроші ходять за людиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2024 р. № 888

Держава компенсує роботодавцям витрати на працевлаштування молоді

«Ми боролися саме за те, щоб тут тривало життя», – ветеран Микола Хорішко про свій бойовий шлях

«Не для продажу»: Україна відкрила власний павільйон на Всесвітній виставці EXPO 2025 у Японії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2025

63-річний чоловік загинув внаслідок ворожої атаки на Запорізький район

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1146-го дня війни

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах