Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко: “Зберегти історію, уславити наших захисників та виховати гідне покоління українців - наша спільна робота!”

19 серпня 2023 - 11:20

Напередодні Дня Незалежності в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася оновлена виставка “На шляху до Незалежності”, присвячена нескореності й хоробрості українського народу, його шляху до національної свідомості, а також боротьбі за територіальну цілісність в війні проти рашистів. До заходу долучився очільник ЗОВА Юрій Малашко, бійці військово-морських сил України, волонтери тощо.

  • Щоденно музейники працюють над тим, аби світ побачив кожний фрагмент української боротьби проти окупантів. Виставка “На шляху до Незалежності” - це важливий крок у формуванні свідомої, вільної та незалежної нації. Зберегти історію, уславити наших захисників та виховати гідне покоління українців - наша спільна робота!, - зазначив Юрій Малашко.

Розміщені експонати - зібрані з поля бою фрагменти зброї, світлини героїв, які поклали свої життя за Батьківщину, амуніція й особисті речі воїнів ЗСУ. Як зазначають працівники музею, метою виставки є формування в молодого покоління любові до рідного краю, почуття подяки та гідності до захисників та заклик до активних дій заради звільнення українських територій. Директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко зазначив, що виставка працює на постійній основі та весь час буде поповнюється новими зразками.

  • Тут представлена історія дев’яти років російсько-української війни. Можна побачити зокрема й залишки снарядів, які окупанти випускали по нас. Поруч з цим, нові експонати - зброя ворога, забрана після його знищення. Все це повністю ламає російський наратив про націю гречкосіїв, які не можуть воювати. Українці завжди були хоробрими воїнами, і ця експозиція - лише початок, - зазначив директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко.

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

10 років добрих справ: ювілей благодійного фонду «Карітас Запоріжжя»

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

Захистять від уламків та вибухової хвилі: у Запоріжжі встановили 17 залізобетонних конструкцій для захисту населення

«Місто Героїв. Маріуполь»: в Запоріжжі погасили нову марку від Укрпошти

У Запоріжжі пропонують в оренду нежитлові приміщення державної власності

Підприємці Запоріжжя та області!

Кулінарний хаб у Запоріжжі: сучасна освіта для кухарів та реформа шкільного харчування

Підтримка енергонезалежності Запорізького регіону: ПРООН планує поставити 16 когенераційних установок на об’єкти критичної інфраструктури міста

Запоріжжя вшанувало пам’ять добровольців, які стали на захист України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 511 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області