З нагоди Всесвітнього дня туризму очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух вручили Роману Акбашу подяку від Міністерства інфраструктури України за багаторічну, наполегливу працю, мужність і активну участь у реалізації політики у сфері туризму в умовах воєнного стану.
Роман Акбаш відомий в обласному центрі гід та краєзнавець, який на початку війни став солдатом добровольчого формування “Азов Запоріжжя” у Запорізькій територіальній громаді. Керівник ЗОВА зазначив, що сумлінна праця та відданість рідному місту це те, що допомагає наближати нашу перемогу над загарбниками, а такі люди, як Роман, продовжують підтримувати силу духу жителів Запорізького краю навіть у такі складні часи.
-
Ми багато говорили про те, що під час війни кожен має залишатися на своєму місці та робити власний внесок у нашу спільну перемогу. Такі хлопці, як Роман надалі продовжують виховувати та підтримувати в нас патріотизм та любов до рідного краю, нашу обізнаність про те, що відбувалось у Запоріжжі й навколо, нагадує нам про людей, які робили гарні справи та будували майбутнє, яке ми сьогодні захищаємо. Нагороджуючи таких людей, ми вшановуємо, підтримуємо та захищаємо нашу культуру - найцінніше, що є у народу! Очікуємо на нові екскурсії в мирному Запоріжжі, - зазначив Олександр Старух.
Департамент культури та інформаційної політики