Начальник Запорізької ОВА Олександр Старух у своєму телеграм-каналі розповів про відзначення важливої дати в обласному центрі у воєнний час:
"На знак вдячності героям, які полягли за незалежність нашої держави сьогодні разом зі своїми заступниками, очільниками районних військових адміністрацій провели церемонію покладання квітів до меморіалу й запалили лампадки пам’яті.
Також задля увіковічення подвигів загиблих захисників та захисниць України, у пам'ять про тисячі героїв, які віддали за свободу й незалежність найцінніше - своє життя, поклали початок створення символічної калинової алеї.
Дякуємо й всім нашим оборонцям, які зараз на полі бою вже протягом 8 місяців захищають Запорізький край від російських загарбників. Разом до Перемоги!
Слава Україні!"
Департамент культури та інформаційної політики