У святковий день Олександр Старух звернувся до жителів Запорізької області у своєму телеграм-каналі:
"14 жовтня в Україні відзначають відразу декілька важливих свят та дат: День захисників і захисниць України, 80-річчя створення Української повстанської армії, День українського козацтва, День Покрови, День визволення міста Запоріжжя від нацистських загарбників.
Повномасштабне вторгнення спонукало сотні тисяч українців узяти до рук зброю і стати захисниками. Сьогодні росія будує свою пропаганду, звинувачуючи нас у нацизмі лише за прагнення мати свою незалежну державу і готовність відстоювати її свободу. І як колись наші діди і прадіди захищали і звільняли нашу землю від нацистів, переконаний буде і сьогодні звільнена від нових російських нацистів наша земля.
Так само буде запроваджено медаль "За оборону Запоріжжя", а незабаром "За визволення" Василівки, Енергодару, Мелітополя, Токмаку, Приморську та всіх наших земель.
Я не сумніваюся, що це буде, і буде незабаром, а нагороди чекатимуть на своїх героїв.
Героям слава! Слава Україні!"