З 24 лютого наша країна захищається від навали рашистів. Працівники різних установ долучаються до роботи, яку раніше ніколи не робили, але яка зараз може стати у нагоді військовим. Так компанія “Творче об'єднання Transit label”, яка раніше займалася організацією та технічним забезпечення різних культурних заходів, у складні для країни часи переорієнтувала профіль своєї діяльності та зараз допомагає армії. Все обладнання, яке раніше використовувалось для облаштування сцени, зараз переформатовано для того, щоб була можливість плести маскувальні сітки. Потім їх передадуть бійцям, на блокпости. Робіть усе можливе, допомагайте армії, теробороні. Разом до перемоги! Департамент культури та інформаційної політики