Маріупольці продовжують евакуюватися у безпечніший регіон України. Станом на 14.00 в обласному центрі прийняли 4329 переселенців, серед яких 1033 дитини. Вони прибули до Запоріжжя на 1565 автівках.
Працівники соціальних служб надають усю необхідну допомогу - люди отримують їжу, теплі напої. Якщо є потреба у медичній допомозі - працюють лікарі та психологи. Також у Центрі людей реєструють, щоб була змога повідомити, у разі необхідності, родичам, що все гаразд . Тих, хто буде залишатися у Запоріжжі, направляють у підготовлені для переселенців місця. Багато автівок після отримання першої допомоги їде далі, вглиб країни.
Обласна влада спільно з організацією Червоного Хреста робить усе можливе задля вивезення людей із небезпечних місць.
Департамент культури та інформаційної діяльності