Сьогодні на ранковому ковідному брифінзі директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич нагадав мешканцям Запоріжжя та області про документи, які потрібні для того, щоб вакцинуватись від COVID-19. Для того, щоб отримати вакцини, дорослому потрібно мати з собою лише паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (колишній ІПН). Для вакцинації дітей з собою треба взяти свідоцтво про народження (для дітей 12-13 років) або паспорт та ідентифікаційний код (для дітей 14-17 років) для того, щоб дані про вакцинацію внесли в електронну систему охорони здоров’я. Дітям 12-13 років для щеплення необхідна згода одного з батьків або опікуна, - розповів очільник департаменту. Олексій Кулинич зазначив, що декларація із сімейним лікарем, для того щоб отримати щеплення, не обов’язкова. Втім, її наявність значно прискорює процес внесення даних про ваше щеплення до електронної системи охорони здоров'я. Департамент культури та інформаційної політики