Сьогодні в Запорізькій обласній раді депутати зібрались на позачергову сесію, на якій одним з ключових питань було виділення коштів на фінансування сил територіальної оборони Запорізькою області. На сесії Запорізької міської ради, яка також відбулася сьогодні, вже виділено 3 мільйони гривень на додаткове фінансування територіальної оборони. Тому депутати Запорізької обласної ради, об’єднавшись, проголосували за надання фінансової допомоги військовим. Зокрема, була прийнята Програма забезпечення територіальної оборони Запорізької області на 2022-2026 роки. На забезпечення заходів мобілізації на території регіону з обласного бюджету виділено 30,5 мільйонів гривень. Загалом, в рамках взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи в обласному бюджеті на 2022 рік передбачається 50,5 мільйонів гривень. Всі кошти, які будуть виділятися для територіальної оборони, наразі вважаються резервними та будуть використовуватися поступово, за необхідності. Дана програма посприяє розбудові потужної територіальної оборони на території Запорізької області, підвищенню рівня національної стійкості і обороноздатності держави в умовах неконвенційних загроз, патріотичному вихованню громадян та показує готовність українців до оборони країни. До того ж, на сесії відбувся перерозподіл 581,3 мільйони гривень вільних залишків обласного бюджету на 2022 рік. Ці кошти посприяють покращенню соціальної інфраструктури на територіях. Департамент культури та інформаційної політики