Сьогодні на засіданні позачергової сесії Запорізької обласної ради голова облдержадміністрації Олександр Старух закликав об’єднати зусилля у вирішенні нагальних питань та не піддаватися на гібридні провокації ворога. Під час свого звернення до депутатів облради очільник області наголосив на необхідності збільшення фінансування для підрозділів територіальної оборони. Адже після 8-ми років війни Україна має сильну армію, але наші захисники мають відчувати, що за ними стоїть сильна підтримка - єдиний у своїх прагненнях, мріях та діях народ України. Нам з вами треба демонструвати реальну єдність. Свої політичні амбіції потрібно залишити поза рішеннями, що стосуються української цілісності та незалежності. На сьогоднішній день владою зроблено багато. Стосовно територіальну оборону хочу вам сказати, що 100% призову в Запорізькій області виконано, більше 100% укладено контрактів , на 75% сформовані підрозділи територіальної оборони. Зазначу, що формування почалося з 1 січня 2022 року по нарешті прийнятому закону по територіальній обороні, якого 7 років не було. Ми всі з вами ближчі один до одного , ніж до тих, хто нападає, тому ми маємо це демонструвати, маємо вибирати головне і відрізняти його від вторинного. Я дякую всім, хто підтримав та проявив громадянську позицію, - заявив Олександр Старух. Очільник регіону зазначив, що українці мають стояти пліч-о-пліч з однією метою та під єдиним прапором України. Департамент культури та інформаційної політики