Сьогодні на нараді із керівниками структурних підрозділів голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух розповів про нагороду, яку отримала Запорізька область в рамках інформаційної кампанії. Так, під час конференції державних органів влади «Комунікаційна кампанія EUКраїна: звіт та аналіз», що відбулась у м.Київ, Запорізька область отримала зірку EUКраїна. Запорізький регіон - один з лідерів по реалізації проєктів, що фінансуються Європейським інвестиційним банком. Олександр Старух підкреслив, що євроінтеграція є важливою складовою розвитку країни та, зокрема, нашого регіону. Наразі можна побачити велику кількість успішних перетворень у громадах регіону. Інформаційна кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції, переваги та можливості, які з’являються завдяки інтеграції України до ЄС. Кампанія реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту Association4U. Нагадуємо, що інформаційна кампанія «EUКраїна» стартувала у грудні 2020 року . Проєкт було ініційовано Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту ЄС «Association4U». Департамент культури та інформаційної політики