В обласному контактному центрі сьогодні, 9 лютого, відбулася чергова «гаряча лінія». На запитання громадян відповідала керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко. Під час «гарячої лінії» звернулося 13 мешканців області. Чотири звернення стосувалися відсутності водопостачання у селах Василівського району. Як повідомили місцеві мешканці, через технічні несправності води немає вже кілька тижнів, їм не надають інформацію, коли водопостачання відновлять. За матеріальною допомогою звернулися два мешканця області похилого віку з проблемами здоров’я, що опинилися у скрутному матеріальному стані. Пенсіонер Анатолій Степанович звернувся з приводу лікування свого 16-річного онука. За його словами, підліток знаходиться в лікарні вже другий тиждень, його стан погіршується. Олена Михайлівна, що мешкає на території Роздольненської сільської ради Василівського району звернулася з проблемою, що виникла під час відновлення водопостачання – через дії сусідів, які не допускають спеціалістів, неможливо підключити воду. Пенсіонер Віктор Іванович звернувся з приводу завищених, на його думку, цін за надання послуг приватною кампанією. В’ячеслав Степанович з Південного мікрорайону Запоріжжя повідомив, що цілий будинок звернувся із заявою про надання мешканцям можливості перейти на двозонний тариф з електропостачання, диференційований за періодами часу, але постачальник не надає їм такої можливості. Мешканці Кам’янського Василівського району попросили перевірити, як опікуються дітьми з особливими потребами в місцевій спеціальній школі-інтернаті. Родина пенсіонерів з села Михайло-Лукашево Запорізького району звернулася з проханням зберегти місцеву підстанцію «швидкої допомоги». Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко надала вичерпні роз'яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади. Департамент культури та інформаційної політики