19 грудня в Україні відзначається професійне свято День адвокатури, яке встановлено 2002 року задля врахування важливої ролі адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, великого громадського значення цієї правозахисної інституції. Сьогодні, напередодні свята, представників цієї благородної професії привітали керівники області.
В урочистому заході взяли участь голова обласної ради Олена Жук, керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Подорожко, керівники та представники адвокатських рад та об’єднань.
Керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко зазначила, що це професійне свято відображає велике суспільне значення інституту адвокатури, є показником рівня демократії в державі, подякувала адвокатам за відстоювання прав та інтересів громадян України, за підтримку в людей віри у справедливість.
Заступник голови ради адвокатів Запорізької області Максим Семенов привітав колег і повідомив, що в Україні сьогодні працює більше 60 тисяч професійних адвокатів. Колег привітав також голова Запорізького відділення Асоціації адвокатів України Дмитро Майстро.
Кращі фахівці своєї справи отримали нагороди з нагоди професійного свята. За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, здійснення заходів щодо забезпечення законності, захисту прав і свобод громадян та з нагоди Дня адвокатури медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено адвоката Юрія Шутака. Подяку голови Запорізької обласної державної адміністрації оголошено адвокатам Володимиру Валочкіну, Руслані Карі та Олесі Курдюковій.
Дякуючи керівникам області та міста за привітання, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко зазначив, що право і дотримання законів єдині для всіх.
Департамент культури та інформаційної політики