Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух відповідав на дзвінки жителів області під час прямої “гарячої” телефонної лінії.
До очільника області звернулося 9 мешканців. Питання надходили з Запоріжжя, Запорізького та Пологівського району.
Дозвонювач з Оріхова прохав віідновити транспортне сполучення прилеглих сіл з м.Оріхів, оскільки є складнощі з тим, щоб доїхати до міста. Транспортні питання порушували й жителі Запорізького району стосовно повернення рейсів Запоріжжя – Тернівка, Запоріжжя-Тарасівка.
Традиційно лунали питання щодо надання матеріальної допомоги. Зокрема, надання роз’яснення щодо виплат до дня інвалідів.
Поскаржилися люди на бездіяльність Пологівської райдержадміністрації з розгляду наступного питання: в 2019 році жінка отримала можливість проживати у гуртожитку, проте умови проживання там антисанітарні, не підведені жодні комунікації. Неодноразово зверталась до райдержадміністрації, але питання не вирішується.
Заявниця із Запоріжжя розповіла про свою ситуацію: у помешканні стоїть газовий котел на два користувача (рахунки не розділені). У сусідки заборгованість близько 12 тисяч, через що працівники "Запоріжгазу" мають намір відключити котел.
Учасник бойових дій звернувся за роз’ясненнями щодо правомірності відмови у придбанні квитка за пільговою ціною на АС-1 в м.Запоріжжя на рейс Запоріжжя-Бердянськ.
Кожному, хто телефонував, Олександр Старух надав вичерпні роз’яснення.
Крім цього, заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, будуть надіслані офіційні відповіді, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожне звернення громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.
Департамент культури та інформаційної політики