В обласній державній адміністрації відбулася зустріч голови ЗОДА Олександра Старуха та керівниці апарату ЗОДА Зінаїди Бойко з представниками Запорізького регіонального відділення всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” - керівником Асоціації, Пологівським міським головою Юрієм Коноваленком та консультантом Асоціації з фінансових питань Олександрою Оляніною. -70% людей у Запорізькій області живе в містах, тому дуже важливо, що існує Асоціація міст Запорізької області, адже обласній владі необхідна комунікація в такій формі, - зазначив Олександр Старух. Учасники зустрічі обговорили актуальні питання стосовно життєдіяльності міст області. Зокрема, початок опалювального сезону і перехід закладів соціальної сфери у невеликих містах на альтернативні джерела енергії. Окремо зупинилися на вакцинації, яка на сьогодні є не лише питанням збереження життя і здоров’я громадян, а й основою економічної стабільності в області. Також представники міст запитали, чи зможуть після канікул повернутися до навчання учні молодших класів. Олександр Старух зазначив, що таке рішення можуть самостійно приймати органи місцевого самоврядування, якщо у навчальному закладі щеплено 100% працівників. Департамент культури та інформаційної політики