Мелітопольці з нетерпінням чекають на відкриття спортивного комплексу. Особливо раді розширенню спортивної інфраструктури ті, хто професійно займається спортом. Тренери вже планують, як вони розвиватимуть своїх вихованців на льодовій арені. Нині на будівництві об‘єкту щодня працюють по 50 робітників. Роботи виконуються за планом. Льодову арену у Мелітополі планують відкрити до кінця 2021 року. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю