Сьогодні під головуванням начальника обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимира Шустова відбувся другий етап командно-штабних навчань. Мета - перевірити готовність до подолання надзвичайних ситуацій під час осінньо-зимового періоду на магістральних автошляхах та забезпечити їх проїздність. Захід відбувався на місці відстою важковагового транспорту на трасі Харків –Сімферополь. У навчаннях взяли участь представники Служби автодоріг в Запорізькій області, Головного управління національної поліції, Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій. Начальник служби автодоріг в Запорізькій області Олег Галич ознайомив Володимира Шустова з планом дій підрозділів служби на випадок настання надзвичайної ситуації. Так, Служба автодоріг забезпечила 98% готовність спеціалізованої техніки у кількості 176 одиниць. На 100% готове навісне обладнання - 87 одиниць та 29 одиниць додаткової техніки. Заступник начальника головного управління з реагування ДСНС в Запорізькій області Микола Заіка доповів про повну готовність особового складу та спецтехніки. Підрозділи ДСНС підготували 89 одиниць техніки, яка перебуває на чергуванні, 95 одиниць техніки, що знаходиться в резерві, 10 одиниць інженерної техніки та інше спецобладнання. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю