Сьогодні під головуванням Едуарда Брутмана, заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації та за участі директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Віталія Литвиненка відбулася зустріч з представниками провідних підприємств паливно-енергетичного комплексу області. Зокрема: Запорізької АЕС, Запоріжгаз, Мелітопольгаз, Запорізької теплової електростанції, Запоріжобленерго, ДніпроГЕС (Укргідроенерго), Запорізького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів.
Представники галузі доповіли про заходи, що були виконані на підприємствах з підготовки до осінньо-зимового періоду.
Окрему зацікавленість обласної влади викликав рівень запасів вугілля на Запорізькій тепловій електростанції. Віктор Карпов, головний начальник зміни ЗТЕ, поінформував про те, що на складі станції знаходиться 59 тис тонн вугілля. Крім того, щодобово на станцію відвантажується по 150 вагонів вугілля. Цієї кількості достатньо для нормальної роботи станції.
Учасники наради запевнили організаторів зустрічі, що їх підприємства на 100% готові до осінньо-зимового періоду.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю