Обговоренням проблемних питань роботи в умовах «червоної» зони епідемічної небезпеки розпочалася традиційна нарада «День територіальних громад» на комунікаційній платформі ЗУМ. Голова Запорізької ОДА Олександр Старух розпочав захід з підсумків візиту до області Міністра охорони здоров´я Віктора Ляшка, що відбувся на початку тижня. На думку голови облдержадміністрації, щоб найшвидше області вийти з червоної зони, треба посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень та відкрити нові локації вакцинації, зручні для населення. Так, рішення відкрити пункт вакцинації за межами медичних закладів, як це було зроблено у Запоріжжі, принесло свої результати. Від стабільних 100-130 щеплень за прийом однієї бригади їх кількість зросла до 400-500. За підсумками наради було сформульовано перелік завдань, які прискорять темпи вакцинації на територіях та підвищать рівень надання ефективної допомоги у боротьбі з пандемією. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю