За ініціативи Департаменту захисту довкілля облдержадміністрації на базі платформи «Спільних дій» проведено семінар для об’єднаних територіальних громад на тему «Особливості управління водними та земельними ресурсами територіальних громад: проблеми та шляхи їх вирішення». Спікерами семінару виступили голова постійної комісії з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування обласної ради Ігор Чумаченко, представники Департаментів захисту довкілля, агропромислового розвитку облдержадміністрації, управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я. Учасники заходу обговорили питання: Спікерами семінару надані відповіді на всі нагальні питання щодо особливостей управління водними та земельними ресурсами. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю