Сьогодні керівник Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олексій Кулинич відвідав стаціонарний центр вакцинації у Запорізькій міській лікарні №10, де ознайомився з роботою медиків та оглянув запаси вакцин. Стаціонарний пункт щеплень на базі Запорізької міської лікарні №10 працює кожного робочого дня. Щодоби медики проводять понад 100 щеплень. Також на базі пункту функціонують дві мобільні бригади. За словами медиків, бригади постійно в роз’їздах - щодня проводять вакцинацію організованих колективів м.Запоріжжя. Іноді мобільна бригада виїздить до центру масової вакцинації, коли у цьому є потреба. На сьогодні в усіх стаціонарних пунктах щеплень обласного центру достатньо вакцин. Є всі препарати, які представлені у Запорізькій області. Зазначимо також, що в області щоденно проводиться близько 5-6 тисяч щеплень проти ковід. Так, за минулу добу в регіоні проведено 5321 щеплення. Всього у Запорізькій області вакциновано 250 489 осіб, в тому числі, закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення) – 186 666 осіб. Щеплення в області проводяться силами центрів масової вакцинації, мобільних бригад та стаціонарних пунктів. На вибір людей три вакцини - Короновак, Комірнаті (Пфайзер) та Астра-Зенека. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю