Житлово-комунальне господарство Запорізького краю поступово готують до настання холодів. На сьогодні рівень підготовки відповідає рекомендовано у державою. Перебіг цієї роботи та питання встановлення тарифів стали одним з питань виїзної колегії ОДА.
За інформацією від територій області та профільних департаментів, до зими готові 82% об’єктів житлового господарства, 80% котелень, 82% закладів освіти, 89% дитсадків та майже 83% медзакладів.
Однак, це середні показники, і є території, де підготовка йде значно повільніше. Зокрема, особливу увагу на власні заклади соціальної сфери слід звернути Дніпрорудному, Бердянську та Приморську, де до зими готово менше 70% закладів освіти. Більше уваги дитсадкам потрібно приділити у Запоріжжі та Мелітополі, де нині готово лише 75%.
Директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко зауважив, що також важливим питанням підготовки до опалювального сезону є приведення до задовільного стану теплових мереж. Паралельно, за словами посадовця, місцеві органи влади мають забезпечити своєчасну повірку та облаштування засобами дистанційної передачі даних комерційні вузли обліку природного газу всіх установ та закладів бюджетної сфери, розташованих на підпорядкованих територіях.
- Прошу всіх зосередитися на існуючих проблемних питаннях та вирішити їх до початку нового осінньо-зимового періоду. Не можна допустити зриву опалювального сезону, - підсумував результати обговорення очільник області Олександр Старух.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю