Сьогодні на “Дні громад” обговорили перебіг підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до осінньо-зимового періоду 2021/2022 року та вимоги до встановлення тарифів на постачання теплової енергії населенню. Як зазначив очільник області Олександр Старух, робота в цьому напрямку виходить на завершальний етап. В цілому, рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери відповідає плановим показникам. За інформацією від територій області та профільних департаментів облдержадміністрації, рівень підготовки по Запорізькій області наступний: котельні – 80,1 %; об’єкти житлового господарства – 82,7 %; об’єкти соціальної сфери: заклади освіти – 82,2 %; дошкільні навчальні заклади – 89,5 %; заклади охорони здоров’я – 82,4 %. В рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 825,6 з 1 032 запланованих кілометрів теплових мереж (80 %), замінено 23,4 з 25,1 км (93 %) мереж. Прошу всіх докласти максимум зусиль та завершити підготовку в потрібні терміни. Варто своєчасно розпочати опалювальний сезон. А це в першу чергу залежить від оперативності та злагодженості роботи органів місцевої влади і підприємств теплопостачання,- зауважив Олександр Старух. Крім цього, учасники заходу обговорили питання обґрунтованості тарифів на постачання теплової енергії для населення в опалювальному періоді 2021-2022 року. На сьогодні є спільна мета – залишити ці тарифи на минулорічному рівні. Державою опрацьовується механізм компенсації зростання паливної складової тарифів, завдання підприємств теплопостачання та органів місцевого самоврядування – не допустити необґрунтованого зростання інших складових тарифів. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю