На цьому наголосив Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, відвідуючи сучасний спортивний комплекс, який нещодавно відкрили у Мелітополі на базі ДЮСШ № 3. Дитячо-юнацька спортивна школа №3 розпочала свою роботу у 1989 році та з того часу жодного разу не реконструювалась. Завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банком у минулому році вдалося розпочати масштабний ремонт закладу. У рамках проєкту оновили дах, опалення, водопостачання та водовідведення, облаштували велику і гімнастичну зали, закупили меблі та інвентар. Впевнений, що ця спортивна школа подарує Україні не одного олімпійського чемпіона. Мета Мінрегіону — аби кожна громада була забезпечена якісною спортивною інфраструктурою, — наголосив Олексій Чернишов. В оновленій спортшколі вже розпочались тренування. Діти займаються у комфортних умовах дзюдо, гандболом, баскетболом, сумо, вільною боротьбою, плаванням та художньою гімнастикою. Цей спортивний комплекс є знаковим не тільки для міста, а і для всієї Запорізької області. Переконаний, що юні спортсмени зможуть реалізувати свій потенціал, тому бажаю кожному успіхів та перемог, - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух. Наразі у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України в Мелітополі реалізують 15 об’єктів,14 із яких вже ввели в експлуатацію. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю