Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов завітав до Мелітопольського міського пологового будинку, який нещодавно відкрився після першого за 35 років капітального ремонту. Тут оновили всі інженерні мережі та внутрішнє оздоблення, встановили сучасну протипожежну сигналізацію і відео спостереження, завезли нове обладнання, а також повністю забезпечили вимоги безбар'єрності. Ми бачимо, як старі будівлі, які не ремонтувалися з моменту відкриття, на очах стають сучасними медцентрами. Люди мають лікуватися, а медики працювати в безпечних та комфортних умовах, - зазначив Олексій Чернишов. Також посадовці побували у міській інфекційній лікарні, яка є базовою для пацієнтів із коронавірусом із Мелітополя та сусідніх районів. Відділення збудували далекого 1977 року, і з того часу воно не бачило ремонту. У 2020 році за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та місцевого бюджету розпочато реконструкцію медзакладу. Об’єкт став учасником національної програми «Велике будівництво». Реалізація таких проєктів в області — це не просто відновлення інфраструктури. Йдеться про нову якість життя людей. Всі медичні послуги мають бути доступні та надаватися мешканцям кожної громади на високому рівні, - підкреслив голова облдержадміністрації Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю