Станом на 1 липня роботи вже виконано на 52%. На цьому наголосив Міністр розвитку територій та громад України Олексій Чернишов під час брифінгу в обласній клінічній лікарні.
-
Радий знову відвідати Запорізький край. Три місяці тому ми вже бачили низку соціальних об’єктів та мали деякі зауваження до перебігу робіт. Впевнено можу сказати, що всі недоліки виправлені, а роботи пришвидшено. Ми бачимо, як на очах змінюється Запорізька область. Сьогодні ми підводимо підсумки реалізації програми «Велике будівництво» за перше півріччя і можна стверджувати, що Запорізька область має гідний результат – 52 % виконання, – прокоментував досягнення нашого регіону Олексій Чернишов.
Очільник міністерства також зазначив, що до кінця року по Україні плануються здати в експлуатацію 500 нових шкіл, лікарень, дитячих садочків та стадіонів. По кожному із них ведеться постійний моніторинг та ретельно контролюються всі етапи робіт.
Керівник облдержадміністрації Олександр Старух зазначив, що обласна влада докладе всіх зусиль, щоб незбавляти темпів та завершити 14 об’єктів “Великого будівництва” до кінця року.
-
Дякуємо Міністру за приїзд, бо такі візити одразу дають поштовх для розвитку. Це – нові ідеї, інше бачення ситуації. Переконаний, що ми завершимо всі об’єкти та своєчасно і якісно реалізуємо нові проєкти, - зазначив Олександр Старух.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю