Днями у Запоріжжі відбулась знакова подія - мостобудівники з’єднали пілон вантового мосту з лівим берегом Дніпра. Секція, вагою 685 тонн, з’єднала пілон з підходами до мосту з боку Прибережної магістралі.
Наразі у рамках програми Президента України «Велике будівництво» будівельні роботи проводяться на четвертій, п'ятій, шостій та десятій спорудах. На мостах відбувається насування будов, встановлення тимчасових опор, бетонування проїзду та роботи з антикорозійного захисту.
Всі роботи тривають за визначеним графіком.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю