Найстаріший дитячий садок міста ремонтуватимуть в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Вартість реалізації цього проєкту – близько 24 мільйонів гривень. Від Державного фонду регіонального розвитку на його реалізацію вдалося отримати 21,1 млн грн. Решту як співфінансування цієї ініціативи надасть громада міста Мелітополя. За проєктом у дитсадку заплановано відбудувати і забезпечити новим обладнанням сучасний харчоблок, оновити всі інженерні мережі та провести внутрішнє оздоблення і термомодернізацію приміщень. Крім того, після реконструкції у дитсадку з’явиться 5 додаткових груп, у тому числі, для інклюзивного виховання малечі. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю