Сьогодні плавкран "Захарій" виконав монтаж третьої секції верхової частини вантового мосту, який входить до складу Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі. Секція вагою 685 тонн з’єднала пілон з підходами до мосту з боку Прибережної магістралі. Як розповіли у Службі автомобільних доріг Запорізької області, наступним кроком мостобудівників є підготовка до монтажу прольоту від пілону в бік острова Хортиця. Спершу там буде змонтовано тимчасову опору, а потім вже наступну секцію прогонової будови, яка наразі зібрана та знаходиться на викочувальному пірсі будмайданчика в районі Кривої бухти. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю