Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час наради із керівниками структурних підрозділів. На розвиток спортивної інфраструктури держава виділить 51,3 млн. грн, своє співфінансування внесуть і місцеві бюджети.
Вже визначено місця розташування для 125 майданчиків – від обласного центру до найвіддаленішої громади. Вони стануть чудовими локаціями для легкої атлетики та фітнесу.
Нові спортмайданчики встановлюють за пілотною програмою Уряду, учасниками якої є Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська та Харківська області.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю