Про це розповів очільник регіону Олександр Старух на традиційній апаратній нараді. 17 амбулаторій почали будувати за кошти Держбюджету ще у 2018 році. Завершити будівництво всіх об’єктів планують до кінця літа. Серед лідерів – амбулаторії у с. Пологи та с. Інженерне Пологівського району, до завершальної фази увійшли роботи у Чкалівській, Гірсівській та Олександрівській амбулаторіях. Нові заклади принесуть у запорізькі села нову якість медичної допомоги. Тут можна бути здати всі аналізи та оперативно отримати результати, проконсультуватись у лікаря, пройти діагностичні та маніпуляційні процедури тощо. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю