На цьому наголосив голова Запорізької облдержадміністрації під час спілкування з журналістами. За словами посадовця, обласна влада налаштована розглядати питання екології системно, через призму пошуку шляхів подолання конкретних проблем, а не шляхом пошуку винних. На сьогодні усі громадські дискусії чомусь зводяться лише до пошуку забруднювачів повітря. А проблема екології набагато ширша. Це також якість води, питання поводження зі сміттям, натуральність та якість продуктів харчування. Тому ми підійдемо до вирішення екологічних проблем всебічно, шляхом визначення основних больових проблем і конкретних шляхів їх вирішення, - зазначив керівник ОДА. Олександр Старух також повідомив громадськості, що в обладміністрації сьогодні відбудеться перше засідання робочої групи з питань розробки обласної комплексної програми з охорони довкілля. Також екологічне питання стане основним на наступній колегії облдержадміністрації. Питання екології має вирішуватися комплексно. Для того, щоб органам влади вчиняти певні дії, потрібне прийняття на рівні області і держави цілісних програм. Лише під їх реалізацію можливе цілеспрямоване виділення бюджетних коштів. Ми вже поставили собі чотири завдання: моніторинг якості повітря, приведення до ладу сміттєзвалищ, формування природно-заповідного фонду, створення інтерактивної екологічної мапи. Фахівці нам підкажуть, що сюди ще варто додати, - наголосив очільник області. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю