Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух бере участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30». Для Запоріжжя це означає початок реалізації національної програми «Здорова Україна».
Програма спрямована на популяризацію здорового способу життя, розвиток спортивної інфраструктури в громадах та доступність і безбар’єрність спорту для всіх людей.
-
У Запорізькому регіоні ми вже активно розбудовуємо спортивні майданчики та арени в рамках програми Президента України «Велике будівництво» для масового спорту. Наступний крок - «Здорова Україна». У рамках цього проєкту наші земляки отримають можливість займатися спортом під керівництвом провідних українських спортсменів, артистів та співаків, - розповів голова облдержадміністрації Олександр Старух.
Перші активні парки відкриються в Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаку, Вільнянську, смт Веселе, с. Роздол та Новинській сільській громаді. Відкриватися вони будуть уже з завтрашнього дня, 23 червня. Загалом же планується створити активні парки в усіх 67 громадах Запорізької області.
Нагадаємо, перший день форуму присвячений темі «Активна Україна». Учасники форуму, серед яких – представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, міжнародних, спортивних та громадських організацій, а також зірки спорту, обговорюють популяризацію здорового способу життя, розвиток спортивної інфраструктури в громадах, доступність спорту для всіх верств населення, забезпечення інклюзії та безбар’єрності у спорті.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю