На цьому наголосив голова Запорізької обласної державної адміністрації під час робочої наради з керівництвом районів. В ході онлайн-спілкування обговорили стан реалізації програми Президента України "Велике будівництво", приймальних відділень та сільських амбулаторій, актуальні кадрові та господарські питання. Очільник облдержадміністрації зазначив, що будівельні роботи на об’єктах "Великого будівництва" входять в активну фазу, а тому стан їх проведення має бути на постійному контролі у влади. Органи місцевого самоврядування у нас незалежні, але там, де держава виділяє кошти на будівництво чи реконструкцію соціально значимих об'єктів, визначає політику щодо різних питань, ми маємо контролювати виконання громадами взятих на себе зобов'язань, - наголосив Олександр Старух. Керівник облдержадміністрації також підкреслив, що особливої уваги потребує процес оновлення приймальних відділень лікарень новою медтехнікою, що надається державою. За його словами, недопустимим є повторення ситуації з ангіографом у Бердянській лікарні. Окремо учасники наради обговорили питання передачі у громади 75 гуртожитків, що зараз управляються Фондом держмайна. До кінця року необхідно навести лад з майном по всій області та сприяти у прийнятті його на баланс громад. Першочергове завдання - оглянути на місцях об'єкти, щоб мати уявлення щодо їх реального стану, - підкреслив Олександр Старух. Наприкінці керівник ОДА наголосив, що всі питання розвитку територій та реалізації державної політики мають бути на постійному контролі райдержадміністрацій. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю