Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Найспортивніші сільські та селищні голови працюють у Приморському районі

23 липня 2018 - 16:28

На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Таврія», що у Василівці, завершилась обласна спартакіада серед голів сільських та селищних рад, голів сільських, селищних територіальних громад, старост, голів районних рад та їх заступників.

Ініціатором змагань виступила громадська організація «Колос» за фінансової підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації з метою залучення посадовців до активних занять фізичною культурою та спортом.

За повідомленням Управління, у змаганнях взяли участь понад 60 учасників із семи районів області. Програма спартакіади включала в себе п’ять видів спорту: парковий волейбол, шашки, настільний теніс, перетягування каната та дартс.

Найбільш вправними у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків виявився голова Тернівської сільської ради Вільнянського району Віктор Лаврик,  друге і третє місця розділили якимівські та василівські управлінці. Серед жінок найсильнішою стала Віра Рулевська з Приморського району, срібною призеркою - Тетяна Чернобаєва з Вільнянського району, третє місце посіла Олена Стрюкова з Михайлівського району.

У шашках не було рівних Олегу Павліченку з Приморськиого району та Любові Дутко з Михайлівського району, які за кількістю балів посіли беззаперечне перше місце, обійшовши найближчих суперників з Вільнянського, Василівського та Михайлівського районів.

В особистому заліку у змаганнях з дартсу кращою стала Марина Натанова із Запорізького району, друге та третє посіли представниці з Приморського та Михайлівського районів.

За підсумками спартакіади у загальному заліку сильнішою визнано збірну команду з Приморського району. Другу сходинку п’єдесталу посіла команда Василівського району. «Бронзу»  здобула команда Вільнянського району.

Переможців та призерів у загальнокомандному заліку нагороджено кубками та грамотами, в особистому заліку - медалями та дипломами.

Із переможців обласної спартакіади буде  сформовано збірну команди області для участі у всеукраїнських змаганнях.